...
Scroll Top

סיפורי הצלחה

קרדן נדל"ן

"התוכניות שהציג יואב התגשמו , הקמת האתר התבצעה בצורה טובה מאד, יואב ליווה את החברה ועובדיה בכל השלבים החשובים, הפגין חשיבה לטווח ארוך והעניק לנו ידע רב וכלי עבודה לקבלת החלטות נכונות"
kardan-sign

קריפטון הכפר הירוק

"היכולות הגבוהות שלך בהבנה עסקית בסביבה תחרותית ווירטואלית והיכולת להקשיב ולהוביל לעשייה, באם לידי ביטוי בעבודה שאתה עושה יחד עימנו, תוך ליווי הנחיה צמודה, הרבה מאד סבלנות, חוש הומור ואספקת ארגז כלים"
חתימה קריפטון

אולפני הקול החדש

" למרות שלא השקענו בפרסום כפי שחשבנו שיש לעשות בתחילת הייעוץ הצלחנו להגדיל את מחזור המכירות בעשרות אחוזים תוך מספר חודשים ! בנוסף הצלחנו להפחית את עומס העבודה שלנו ולהעלות את התפוקה "
חתימה - אולפני הקול החדש

בסטקור

"יישמנו את ההמלצות תוך כדי התמודדות עם "הפתעות שצצו בדרך" הצלחתי לשפר את יעילות עבודתם של טכנאי השטח, העבודה שבכל קיץ היא עמוסה במיוחד עברה בקיץ האחרון בקלות ובצורה חלקה ומחזור המכירות גדל "
חתימה בסט-קור שרותי קרור ןמיזוג אוויר

לירם תוכנות פיננסיות

"העבודה עם יואב קררי שינתה את לירם לטובה בניהול, בשיווק ובמכירות. החברה עומדת ביעדי מכירות, הצוות הניהולי שודרג והיכולת שלי כמנכ"ל להניע תהליכים גדלה. אני בהחלט מרוצה מהייעוץ שקיבלנו מיואב ואני ממליץ לעסקים להשתמש בשרותיו."
חתימה של רמי לבנת מנכ

תובל קול עורכי דין

"יואב ניתח את הפעילות השיווקית במשרד, פעולה שלא עשינו בעבר, וחשף בפנינו נתונים מהם למדנו למדוד ולנהל את הפעילות העסקית במשרד באופן יעיל. בנוסף יואב הוביל, לאחר לא מעט התנגדויות, את כניסת המשרד לפעילות עסקית באינטרנט, דבר אשר תרם ותורם ליכולת העסקית של המשרד."
חתימה וחותמת של משרד עורכי דין תובל קול

פרובוקס

" בחודשים האחרונים בוצעה בחברת פרובוקס שבבעלותי תוכנית ייעוץ עסקי בתחום השיווק והמכירות. הייעוץ שניתן ע"י יואב קררי מפתרונות מעשיים היה ממוקד , קל להבנה ומאד תכלתי . כיום לאחר עבודה שוטפת עם יואב בתחום השיווק והמכירות אני עמוס בפניות מלקוחות קיימים וחדשים והמיתוג של פרובוקס השתפר בצורה משמעותית. "
חותמת פרובוקס

דליקטיב

" דליקטיב ממוקמת במתחם הבורסה ברמת גן בו יש תחרות חריפה על כל לקוח. הייעוץ העסקי והליווי הצמוד שמסעדת דליקטיב קיבלה מיואב קררי היה משמעותי עבורי ברמה העסקית והאישית כאחד. יואב הוא איש מקצוע מצויין וההכרות שלו עם עולם המכירות בכלל והאינטרנט בפרט תרמו רבות לשיפור פעילותה של מסעדת דליקטיב. "
חתימה דליקטיב מגדלי שער העיר רמת גן

ZOOM OUT AERIAL MAPPING

יואב ליווה אותי כמנהל בקבלת החלטות אסטרטגיות בצורה מקצועית ויעילה כבר בפגישה הראשונה הוא זיהה ואמר "יש לעסק שלך פוטנציאל מצויין – שכל הנורות הירוקות דולקות אצלי" יואב צדק, הצלחתי מאד, כל התחזיות שלו התגשמו ואני מודה לו מאד על תרומתו הרבה להצלחתי!
zoomout יגאל ניסים חתימה

שי אלטרנטבי

"ברצוני להודות לך מקרב לב על הייעוץ וההדרכה המקצועית ,היה חיבור מיידי וכימיה טובה עוד במפגש הראשון. האווירה היתה נעימה בחן וחיוך על הפנים. קיבלתי עצות רעיונות וכלים טובים להמשיך מכאן ולטפס מעלה מעלה"
לוגו שי אלטרנטיבי

עידית נוידפר

" ג׳ינג׳י אחד, רגיש במיוחד. במפגשים איתך באמת הרגשתי שאכפת לך שהעסק שלי יצליח - וזו קודם כל תחושה נהדרת ! והחיבורים שעשית הניבו פירות מתוקים. עזרת לי להתבונן מחדש על ההתנהלות השיווקית שלי וביחד בנינו מסלול צמיחה ל״אדמה פורייה. תודה לך "
לוגו עיגית נוידרפר

החברה לגיבוי בישראל

" יואב עזר לנו לבנות תוכנית עבודה ויעדים, מיקד אותנו באפיקי פרסום ופלחי שוק מתאימים שכדאי לפנות אליהם, עזר לנו לקדם את החברה בפרסום בגוגל והודות להכוונה שלו שיפרנו את המכירות בפרק זמן קצר. הרגשנו שיואב עוזר ומייעץ לנו גם מעבר לשעות המוגדרות ושיש על מי לסמוך "
חתימה החברה לגיבוי בישראל

אבלים

" העבודה עם יואב הייתה תענוג גדול. יואב הינו מבין גדול בשיווק באינטרנט. הפגישות עימו היו קטליזטור לשינויים רבים בשיווק שלי, ונשאו פירות מידיים. " יורם זרה, מנהל אבלים - מודעות אבל באינטרנט
לוגו של אבלים

דיאטה בגוף ראשון

"היום בזכות העבודה עם יואב , יש בידינו הרבה יותר כילים בהם אנחנו משתמשים במטרה לרומם ולפתח את העסק.... לאורך, כל התהליך, יואב היה סבלני ומקצועי ונתן לנו הרגשה שבאמת חשובה לו ההצלחה שלנו."
חתימה דיאטה בגוף ראשון

איה דב - מאפרת אומנותית

" בתהליך עם יואב קפצתי כמה מדרגות חשובות בזמן קצר. יצאתי עם מיתוג, סדר בכל עבודת המשרד והמעקב על הלקוחות ולמדתי לבקש את סכומי הכסף שנכונים לי. " איה דב - מאפרת אומנותית מנהלת
איה דב לוגו עסקי

טליה עיצובים

" בפתרונות מעשיים למדו את העסק שלי מהר וביעילות ובנו לי תכנית עבודה שיווקית בתקציב נמוך, שסייעה מאוד לעסק שלי. "
בברכה טליה עיצובים
לוגו של טליה עיצובים

יואב הוא איש מקצוע מעולה. הוא נתן לי שרות עסקי למשרדי כולל בניית אתר אינטרנט וליווה אותנו בנאמנות ומסירות. ממליץ בחום 

אבי בכר - עורך דין

יואב משמש עבורי כיועץ עסקי לשיווק באינטרנט. יואב ייצר לי תוספת ערך משמעותי, שייתר לי תוספת פעילות עסקית. יועץ עסקי מומלץ ביותר ! 
אברהם טובל - מורה דרך 

יואב מגיב במהירות ויעילות לכל פניה ובקשה לשביעות רצוננו המלאה. שמחנו להעזר ביואב ואנו ממשיכים בכך גם היום

איריס הוכמן  - מרקיט מוצרי ייעול בע"מ

קבלתי מיואב ייעוץ לעסק שלי מאד מרוצה מהיחס והטיפים שקיבלתי ממנו. ממליץ החום עליו. יחס מקצועי ואישי מיוחד.

רוני אלקיים - רונפון מעבדות מחשבים

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.

רוצה לקבל הצעת מחיר לייעוץ עסקי?

השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

רוצה לקבל הצעת מחיר לייעוץ עסקי?

השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.